Text přání k narozeninám pro ženu

Text přání k narozeninám pro ženu může být hračka, ale také velké utrpení. Máme pro vás 95 přání k narozeninám pro ženu, které můžete použít nebo se inspirovat.

Text přání k narozeninám pro ženu může být hračka, ale také velké utrpení. Máme pro vás 95 přání k narozeninám pro ženu, které můžete použít nebo se inspirovat.

Narozeniny jsou zvláštní příležitostí, kdy můžeme oslavit život a lásku jedné z nejdůležitějších osob v našem životě. Vybrat správná slova, která vyjádří naši vděčnost, lásku a radost, může být někdy náročné.

Pokud hledáte inspiraci, jak napsat úžasná přání k narozeninám pro svou ženu, máme pro vás pár tipů a vzorů, které vám mohou pomoci.

Romantický text přání k narozeninám pro ženu

Text přání k narozeninám pro ženu přece nemůže být bez romantických slov. Podívejte se, jaká romantická přání můžete ženě napsat.

 1. Milá [Jméno], přeji ti nejen krásné narozeniny, ale také každý den plný smíchu, lásky a radosti. Jsi má opora a světlo mého života, a každý okamžik s tebou je darem. Děkuji, že jsi součástí mého života. Miluji tě víc, než slova dokážou vyjádřit. K tvým krásným novým začátkům!
 2. K mé nejdražší ženě, k tvým narozeninám ti přeji vítr v zádech, slunce na obloze a lásku, která ti zahřeje srdce. Jsi mé světlo a má opora. Miluji tě nekonečně.
 3. Ke dni, kdy jsi se narodila, se celý vesmír spojil, aby stvořil to nejkrásnější stvoření – tebe. Každý den s tebou je pro mě dar. Všechno nejlepší, mé zlato.
 4. Milá lásko mého života, tvoje narozeniny jsou pro mě připomínkou toho, jak jsem požehnán tím, že tě mám ve svém světě. Tvá úsměv a tvůj smích jsou mými největšími poklady. Děkuji, že jsi mou partnerkou na cestě životem.
 5. S každým tvým narozením se zvětšuje má vděčnost za to, že jsem tě potkal. Tvá krása, moudrost a láska dělají můj život úžasným dobrodružstvím. Všechno nejlepší, záři mého srdce.
 6. V tento speciální den ti chci připomenout, kolik pro mě znamenáš. Jsi mou spřízněnou duší, mou nejlepší přítelkyní a mou nekonečnou láskou. Děkuji, že jsi součástí mého světa.
 7. Lásko má, k tvým narozeninám ti přeji více lásky, než unese celý vesmír, a štěstí, které bude trvat navěky. Tvoje přítomnost ve mém životě mě dělá nejšťastnějším člověkem na světě.
 8. Má milá [Jméno], každý den s tebou je pro mě den narozenin. Tvá existence osvěžuje můj život a každý okamžik s tebou je darem. Tvoje láska mě naplňuje štěstím.
 9. Jsi nejen ženou mého života, ale i mou životní láskou. Tvá síla, něha a láska jsou pro mě zdrojem inspirace. K tvým narozeninám ti přeji jen to nejlepší, protože to si zasloužíš.

Má krásná princezno, k tvým narozeninám ti posílám vítr, který tě zlehka pohladí, slunce, které tě zahřeje, a déšť, který ti přinese štěstí. Tvá přítomnost ve světě dělá tento svět krásnějším místem.

 1. Má krásná princezno, k tvým narozeninám ti posílám vítr, který tě zlehka pohladí, slunce, které tě zahřeje, a déšť, který ti přinese štěstí. Tvá přítomnost ve světě dělá tento svět krásnějším místem.
 2. Když slavíš narozeniny, slavíme nejen tvůj život, ale i všechny ty okamžiky, které jsme spolu sdíleli. Jsi mým pokladem, mým štěstím a mou věčnou láskou. Všechno nejlepší, zlatíčko.
 3. Má drahá, tvé narozeniny jsou připomínkou toho, jak vzácná a jedinečná jsi. Tvá láska mě posiluje a tvá přítomnost je mým útočištěm. K tvým narozeninám ti posílám polibek a objetí plné lásky.
 4. K tvým narozeninám ti přeji nekonečnou radost, úsměvy, které se nekončí, a lásku, která roste každým dnem. Jsi mým světlem v temnotě a mou radostí v každém okamžiku.
 5. Milá [Jméno], jsi mé nejcennější bohatství. Tvá něha a láska mi dávají sílu čelit všem výzvám života. S tebou je každý den zázrakem. Všechno nejlepší k tvým narozeninám!
 6. S láskou ti přeji nejen krásné narozeniny, ale také život plný lásky, zdraví a naplněných snů. Tvá nádherná duše a tvé laskavé srdce jsou pro mě zářící hvězdou na obloze mého života.
 7. Má milovaná, k tvým narozeninám ti přeji svět plný barev, hudby plné lásky a cestu plnou dobrodružství. Tvoje narození je pro mě oslavou lásky a štěstí.
 8. Tvá narozeninová svíčka na dortu znamená, že do našich životů přišla další vzácná a krásná chvíle. S tebou je každý den oslavou lásky a radosti. Všechno nejlepší, moje milá!
 9. Milá [Jméno], tvá existence ve světě dává smysl každému dni. Tvá láska mě obohacuje a tvůj úsměv rozjasňuje mé nejtemnější dny. K tvým narozeninám ti přeji jen to nejkrásnější.
 10. Za všechny ty chvíle, které jsme spolu prožili, ti děkuji. Za všechny ty chvíle, které nás čekají, ti děkuji dvojnásob. K tvým narozeninám ti posílám polibek plný lásky a štěstí.
 11. Tvá láska je pro mě více než jen slovo. Je to síla, která mě drží na nohou, a teplo, které mě hřeje. K tvým narozeninám ti přeji všechno, co si zasloužíš a ještě víc.
 12. Má milá, když jsem tě poprvé potkal, věděl jsem, že jsi tou pravou. Tvá něžnost, laskavost a láska mě každý den překvapují. K tvým narozeninám ti přeji nekonečnou radost a naplnění.

Přání plné vzpomínek

Text přání k narozeninám pro ženu může být o vzpomínkách, které máte společné. Zavzpomínejte si trochu a promítněte to do přání.

S každým tvým narozením se mi vybaví spousta vzpomínek na naše první setkání a na všechny ty okamžiky, které jsme spolu prožili od té doby. Tvá přítomnost ve mém životě je darem, za který jsem nesmírně vděčný. K tvým narozeninám ti posílám objetí plné vzpomínek.

V den tvých narozenin si připomínám všechny ty romantické večeře, procházky pod hvězdami a noci, kdy jsme si povídali do rána. Každý okamžik s tebou je pro mě vzácným pokladem vzpomínek.

K tvým narozeninám si vzpomínám na tu chvíli, kdy jsme spolu poprvé zavřeli oči do tanečního kroku. Tvé ruce ve mně vzbuzovaly pocit jistoty a tvůj úsměv mi přinesl do života radost. Tyto vzpomínky jsou jako drahokamy v mé paměti.

Tvá narozeninová oslava mě vždy nutí vzpomínat na všechny ty úžasné dobrodružství, která jsme spolu zažili. Odvážné cesty, nová místa a nezapomenutelné zážitky. Tvoje odvaha mě inspiruje i nadále.

S každým dalším rokem, který přidáme k tvému věku, přidáváme také další stránku do naší společné knihy vzpomínek. Každá stránka je plná smíchu, radosti a lásky. K tvým narozeninám ti přeji dalších mnoho stránek plných nezapomenutelných okamžiků.

K tvým narozeninám si vzpomínám na naše první dovolenou spolu. Ten pocit volnosti a dobrodružství, který jsme společně zažívali, je stále v mé mysli. Děkuji ti, že jsi mým dobrodružstvím na celý život.

Má milovaná, s každým tvým narozením se mi vybavují vzpomínky na všechny ty chvíle, kdy jsi mi dodala odvahu, kdy jsi mi ukázala krásu světa a kdy jsi mi ukázala, co znamená opravdová láska. Tvé vzpomínky jsou pro mě cennější než zlato.

Tvá narozeninová oslava mi připomíná všechny ty krásné západy slunce, které jsme spolu pozorovali. Každý zářivý okamžik byl pro nás vzácným darem a každá barva na obloze byla jako malování našich společných vzpomínek.

Když přemýšlím o tvých narozeninách, vybaví se mi ta chvíle, kdy jsme spolu procházeli starým městem a drželi se za ruce. Tvá blízkost a teplo tvé ruky jsou vzpomínkami, které mě provázejí každý den.

S tvými narozeninami přichází vzpomínky na všechny ty večery, které jsme trávili pod hvězdami, pozorující zářící nebe. Tyto chvíle nám dávaly pocit, že jsme součástí něčeho většího a krásnějšího.

Má milá, vzpomínám na všechny ty úsměvy, které jsi mi darovala, a na všechny ty slzy, které jsme spolu sdíleli. Tvá síla a odvaha jsou vzpomínkami, které mi dávají sílu čelit všemu, co přijde.

S tvými narozeninami si vzpomínám na každou malou radost, kterou jsi mi přinesla. Každý smích, každý úsměv, každá laskavost. Tyto vzpomínky jsou jako střípky štěstí, které jsi rozsévala kolem sebe.

K tvým narozeninám si vzpomínám na každý zpěv ptáků, který nás vítal ráno, když jsme společně pozorovali východ slunce. Tyto chvíle byly jako melodie naší lásky, kterou sdílíme.

Má drahá, vzpomínám na každý tanec, který jsme spolu tancovali, každý pohled, který jsme si vyměnili, a každé slovo, které jsme si řekli. Tvá blízkost mi dává sílu a tvé vzpomínky mě těší každý den.

S tvými narozeninami si vzpomínám na každou dobrodružnou cestu, kterou jsme spolu podnikli. Tvá odvaha a nadšení jsou vzpomínkami, které mi ukazují, jak krásný a vzrušující může být život.

K tvým narozeninám si vzpomínám na všechny ty večery, které jsme trávili u krbu, povídajíce si o našich snech a plánech. Tvá podpora a společnost jsou vzpomínkami, které mi dodávají sílu.

S tvými narozeninami si vzpomínám na každý úsměv, který jsi mi darovala, každou lásku, kterou jsi mi projevila, a každou něhu, kterou jsi mi poskytla. Tvé vzpomínky jsou pro mě zlatem v srdci.

Když slavíš narozeniny, slavíme nejen tebe, ale i všechny ty vzpomínky, které jsme spolu vytvořili. Každý okamžik, každý smích, každá slza. Všechny tyto vzpomínky tvoří náš jedinečný příběh.

Má milovaná, k tvým narozeninám si vzpomínám na všechny ty knihy, které jsme spolu četli, a na všechny ty rozhovory, které jsme spolu vedli. Tvá moudrost a zvídavost jsou vzpomínkami, které mi obohacují život.

S tvými narozeninami si vzpomínám na každý smích, který jsme spolu sdíleli, na každý pohled, který jsme si vyměnili, a na každý dotek, který jsme si dali. Tyto vzpomínky jsou pro mě pokladem, který chci stále chránit a chovat.

Krásné narozeniny, má milovaná [Jméno]. Při každém tvém ročním období se mi vybaví spousta vzpomínek, které jsme společně vytvořili. Od prvního okamžiku, kdy jsme se setkali, až po všechny dobrodružství, která jsme prožili. Děkuji ti za ty nejlepší chvíle a těším se na to, co nám život přinese dál. Všechno nejlepší, moje lásko.

Přání plné cílů a snů

Krásný text přání k narozeninám pro ženu je takový, který opravdu je šitý na míru konkrétní ženě. Pokud víte, jaká jsou její přání, cíle, sny a tužby, tak je určitě zmiňte.

 1. K tvým narozeninám ti přeji, abys pokračovala v honbě za svými sny stejně neohroženě jako dosud. Tvá odvaha mě inspiruje každý den. Buď si jistá, že stojím po tvém boku, abych tě podpořil na tvé cestě za úspěchem.
 2. V tento den slavíme nejen tebe, ale i všechny tvé úžasné cíle, které jsi dosáhla a které ještě dosáhneš. Tvá odhodlanost mě učí, že nic není nemožné, pokud věříš ve svou sílu. K tvým narozeninám ti přeji cestu plnou úspěchů.
 3. Milá [Jméno], k tvým narozeninám ti přeji vítr v plachtách tvých snů a sílu překonat veškeré překážky na tvé cestě za úspěchem. Tvá houževnatost mě inspiruje a tvoje práce mě ohromuje. Nejlepší je teprve před námi!
 4. S každým tvým narozením se otevírají nové stránky tvého životního příběhu. K tvým cílům a snům, které jsi si stanovila, ti přeji dostatek odvahy, abys je dosáhla, a šťastných okamžiků na této cestě.
 5. K tvým narozeninám ti posílám nejen přání štěstí, ale také přání, aby ses nevzdávala svých cílů a snů, ať už jsou jakékoli. Tvá vytrvalost a touha dosahovat věcí mě naplňují hrdostí. Držím ti palce na tvé cestě za úspěchem.
 6. Má milá, k tvým narozeninám ti přeji, aby tvoje cesty byly plné nových příležitostí a tvůj život byl plný smyslu a naplnění. Tvá touha po zdokonalení a rozvoji mě inspiruje každý den. Jsi mým nekonečným zdrojem úžasu.
 7. Když přemýšlím o tvých narozeninách, vidím odvážnou ženu, která nebojácně kráčí za svými cíli. Tvá odhodlanost a vytrvalost jsou vzorem pro nás všechny. Nezapomeň, že na této cestě za úspěchem nejsi sama.
 8. K tvým narozeninám ti přeji, aby se ti podařilo dosáhnout všech těch snů, které máš v srdci. Tvá vášeň a oddanost jsou nákažlivé a tvá energie mě nabíjí k tomu, abych také sledoval své cíle s nadšením.
 9. Milá [Jméno], když oslavuješ další rok svého života, vidím nejen tě, ale i všechny tvé ambice a sny, které si plánuješ naplnit. Tvá vizionářská mysl mě inspiruje a tvá snaha mě motivuje. Věřím v tebe a tvé schopnosti.
 10. S každým tvým narozením ti přeji, abys pokračovala v hledání svých cílů s tou stejnou vášní, jako jsi to dělala vždy. Tvá odhodlanost a síla jsou pro mě příkladem toho, jak dosáhnout úspěchu.
 11. K tvým narozeninám ti posílám nejen přání lásky a štěstí, ale také přání, aby se ti podařilo dosáhnout všech svých cílů a uskutečnit své sny. Tvá schopnost stanovit si cíle a usilovat o jejich dosažení mě inspiruje.
 12. Má milovaná, tvoje odhodlanost a touha dosáhnout svých cílů jsou pro mě nekonečně inspirující. S tvými narozeninami ti posílám nejen lásku, ale také podporu na tvé cestě za úspěchem.
 13. K tvým narozeninám ti přeji, abys měla dostatek odvahy jít za svými sny a dostatek síly překonat všechny překážky na cestě. Tvá vytrvalost mě oslovuje a tvá energie mě nabíjí k podobným úspěchům.
 14. Tvá neúnavná snaha dosahovat svých cílů mě nenechává chladným. K tvým narozeninám ti posílám přání, aby ses nikdy nevzdala svých snů a aby ti život plnil ty nejkrásnější sny.
 15. Má milá, když slavíš své narozeniny, slavíme také tvé nezdolné cíle a odhodlání. Tvá schopnost držet se svých snů a pracovat na jejich dosažení mě naplňuje obdivem.
 16. S tvými narozeninami si připomínám, že život je cesta plná možností a příležitostí. K tvým cílům a snům ti posílám přání síly a důvěry v sebe. Věřím, že dosáhneš toho, co si přeješ.
 17. K tvým narozeninám ti přeji, aby se ti podařilo uskutečnit všechny tvé sny a plány. Tvá snaha a nasazení mě naplňují úctou a tvá víra v sebe mě inspiruje.
 18. Milá [Jméno], s každým rokem, který přibude k tvému věku, přibývá také další rok tvých cílů a snů. K tvým narozeninám ti přeji nejen štěstí, ale také odhodlání a nadšení na cestě za úspěchem.
 19. S tvými narozeninami ti posílám nejen radost a lásku, ale také přání, aby se ti podařilo plnit všechny tvé sny a cíle. Tvá odvaha a vytrvalost mě motivují každý den.
 20. Má milovaná, když oslavuješ své narozeniny, oslavujeme také tvé ambice a sny, které tebou proudí. Tvá odhodlanost a odvaha mě oslovují a tvá práce mě ohromuje. Nechť tvá cesta za úspěchem je plná radosti a naplnění.
 21. Krásné narozeniny, má milovaná [Jméno]. Při každém tvém ročním období se mi vybaví spousta vzpomínek, které jsme společně vytvořili. Od prvního okamžiku, kdy jsme se setkali, až po všechny dobrodružství, která jsme prožili. Děkuji ti za ty nejlepší chvíle a těším se na to, co nám život přinese dál. Všechno nejlepší, moje lásko.

Přání plné humoru

Pokud má žena ráda humor, tak text přání k narozeninám pro ženu obohaťte vtipem.

 1. K tvým narozeninám ti přeji, aby tvé růžové brýle byly vždy v módě a abys na svět pohlížela stejně veselo jako na nový kus oblečení ve výprodeji.
 2. Gravitace možná působí na všechny, ale ty se zdáš stále být věčně lehkým jako pírko. Možná to máš proto, že nosíš na krku kouzelný amulet „Nikdy nestárnu“. K tvým narozeninám ti posílám vtipné přání na dodržení tohoto kouzla.
 3. S každým rokem přidáváš na kráse a šarmu, jako bys byla lahodný víno. Abych řekl pravdu, tvoje narozeniny jsou pro mě spíše oslavou toho, jak jsem měl štěstí, že jsem tě potkal. Všechno nejlepší, nekonečně mladá!
 4. K tvým narozeninám ti přeji, abys měla vždy dostatek sil, aby ses nepřestala smát na vlastním vtipu, i když by se ostatní jen lehce usmívali.
 5. Víš, že jsem ti koupil dárek? Omlouvám se, zapomněl jsem ho v autě. Ale věř mi, je to nejúžasnější dárek, co jsem ti nikdy nekoupil! K tvým narozeninám ti tedy posílám neviditelný dárek s nekonečným potenciálem.
 6. Když ti lidé říkají, že stárneš, jen se usměj a řekni jim: „Ano, ale já jsem jako víno. Každý rok jsem stále lepší a lepší.“
 7. S každým dalším rokem získáváš stále více moudrosti. Jen doufám, že moudrost ti nepřijde na to, že jsem včera uklízel a našel tvůj tajný zásobník čokolády!
 8. Víš, že jsem si napsal seznam důvodů, proč tě mám rád? Je to takový malý e-book. Ještě se na něj ale musíš těšit, protože jsem zatím nenašel žádný důvod. Jen žertuju! Jsem ti vděčný za všechno. K tvým narozeninám ti posílám tento virtuální smích.
 9. Víš, že jsem udělal výzkum? Podle statistik má 100% lidí, kteří mají narozeniny, šanci se na tento den dožít. Takže gratuluji k tomu, že jsi zase zvládla jedno další procento!
 10. K tvým narozeninám ti posílám nejen toto vtipné přání, ale také záruku, že na následující rok budu minimálně o rok moudřejší. Nebo o rok starší? No, něco mezi tím.
 11. Jsem tak šťastný, že mám tebe, protože kdo by mi jinak připomínal, že stárnutí je nevyhnutelné? Ale na druhou stranu, díky tobě se taky směju víc než kdy jindy!
 12. K tvým narozeninám ti posílám přání, aby ti tvé nejlepší dny teprve přišly – teď je máš před sebou. A jak můžu vědět, že jsou nejlepší? Protože jsem je naplánoval já, samozřejmě!
 13. Víš, co mají společného tvé narozeniny a emoji? Oboje mě vždycky rozesměje! Takže přeji ti nejen šťastné narozeniny, ale i spoustu emoji smíchu.
 14. K tvým narozeninám ti přeji, aby tvé svíčky hořely jasněji než tvé moudrosti. Ale nebuď smutná, protože taková soutěž nemá vítěze!
 15. S každým dalším rokem získáváš nejen na kráse, ale taky na moudrosti. Je to jako když jsi dostal na narozeniny dvě dary, ale jen za jeden rok. A proč jsi to udělal?
 16. Víš, co je nejlepší v tom, že máš narozeniny? Že můžeš dělat, co chceš! Proto dnes zkus něco, co jsi nikdy předtím nedělala. Třeba zkusit říct „ne“ dortu. Ach, to ne, to by byla škoda.
 17. K tvým narozeninám ti přeji to nejlepší z toho nejlepšího. Ale bohužel nejlepší již zůstalo včera, kdy jsi se narodila.
 18. Víš, že mám jedno narozeninové přání jen pro tebe? Že ti zůstane vždycky dostatek energie, abys mi odpovídala na všechny moje otázky, i když už jsem jich položil tisíce.
 19. K tvým narozeninám ti přeji, aby tě všechny tvoje cíle dohnaly tak rychle, jako zpráva o dortu na oslavě.
 20. Má milá, máš další rok za sebou. Ale neboj se, tvůj věk je jako šifrovací kód, který nikdo nemůže odhalit – alespoň dokud ti nezačnou prozrazovat ty klouby.
 21. Krásné narozeniny, má milovaná [Jméno]. Při každém tvém ročním období se mi vybaví spousta vzpomínek, které jsme společně vytvořili. Od prvního okamžiku, kdy jsme se setkali, až po všechny dobrodružství, která jsme prožili. Děkuji ti za ty nejlepší chvíle a těším se na to, co nám život přinese dál. Všechno nejlepší, moje lásko.

Přání zaměřené na lásku a rodinu

Text přání k narozeninám pro ženu může být zaměřen na lásku a rodinu. Zmiňte v přání tyto dva životní pilíře a nemůžete udělat chybu.

 1. K tvým narozeninám ti přeji nekonečnou lásku, kterou ti poskytuje naše rodina. Tvoje úsměvy jsou pro nás všechny pokladem a tvá laskavost nás spojuje.
 2. Má milá, k tvým narozeninám ti přeji nejen lásku, ale také zdraví a spoustu šťastných chvil strávených s námi, tvojí rodinou. Jsme ti vděční za to, že jsi s námi a že sdílíš svou lásku.
 3. K tvým narozeninám ti posíláme nejen dárky, ale i naši lásku a vděk za to, že jsi pro nás všechno. Jsme šťastní, že můžeme slavit tento den spolu jako rodina.
 4. V tento den slavíme nejen tebe, ale i všechny krásné okamžiky, které jsme jako rodina sdíleli. Tvá narozeninová oslava je pro nás připomínkou toho, jak jsme bohatí na lásku a společnost.
 5. Má milovaná, k tvým narozeninám ti přeji, aby ti naše rodina byla vždy oporou a zdrojem lásky. Tvoje vedení a něha jsou pro nás všechny nepostradatelné.
 6. K tvým narozeninám ti posíláme nejen blahopřání, ale i vděk za to, že jsi středem naší rodiny. Tvá láska a péče nás spojují a dělají náš domov teplejším.
 7. V tento den, kdy slavíš svůj osudový okamžik, ti přejeme nejen krásné narozeniny, ale také to, aby tvá láska k nám byla vždy nesmírně silná. Jsme šťastní, že tě máme ve svém životě.
 8. Má drahá, k tvým narozeninám ti přeji, aby tvoje láska a radost z naší rodiny byly stále plné. Tvá energie a síla nás spojují a tvoří z nás skvělý tým.
 9. K tvým narozeninám ti přeji, aby naše rodina zůstala tak pevně spojená a plná lásky, jako jsme byli vždycky. Jsme vděční, že můžeme sdílet své životy s tebou.
 10. Má milá, tvá láska a oddanost nám zpříjemňují každý den. K tvým narozeninám ti posíláme vděk za to, že jsi pro nás tak důležitá a že tvoje rodina ti může přát jen to nejlepší.
 11. K tvým narozeninám ti přeji, aby tvoje láska a péče k rodině ti vracely všechno to štěstí a radost, které nám přinášíš. Jsme ti vděční za to, že nás spojuješ jako rodinu.
 12. V tento den slavíme nejen tebe, ale i naši jedinečnou rodinu. Tvoje laskavost a schopnost nás spojovat jsou pro nás všechny vzácným darem. K tvým narozeninám ti přejeme hodně lásky a radosti s námi.
 13. K tvým narozeninám ti posíláme nejen přání štěstí, ale také vděk za to, že nám dáváš svou lásku a vytváříš náš úžasný domov. Jsme ti všichni nesmírně vděční.
 14. Má drahá, tvá láska a starost o nás jsou pro nás nepostradatelné. K tvým narozeninám ti přeji, aby ti tato láska vždy vracela veškerou radost, kterou nám přinášíš.
 15. K tvým narozeninám ti posíláme nejen dárky, ale také naši upřímnou lásku. Tvá obětavost a péče nám dávají sílu a tvoje rodina ti přeje nekonečně šťastný narozeninový den.
 16. Víš, že máme v naší rodině šťastnou tradici? Když slavíme tvoje narozeniny, všichni se snažíme nařídit počasí na teplé a slunečné! K tvým narozeninám ti přejeme lásku i slunečné počasí, ať už je venku nebo v našich srdcích.
 17. K tvým narozeninám ti přeji, abys měla vždy dostatek lásky, abys všechny své radosti a starosti mohla sdílet s námi, tvou rodinou. Jsme ti tady všichni na dosah ruky.
 18. Má milovaná, k tvým narozeninám ti posíláme nejen přání štěstí, ale také vděk za to, že nám dáváš lásku, která nás spojuje jako rodinu. Tvá podpora nás všechny motivuje k tomu, abychom byli lepší verzí sebe samých.
 19. K tvým narozeninám ti přeji nejen krásné chvíle strávené spolu, ale také lásku a radost, které nám dáváš jako členka naší rodiny. Tvá něha nás každý den hřeje.
 20. Má drahá, k tvým narozeninám ti posíláme nejen dárky, ale i lásku a vděk za to, že jsi naše opora a základ naší rodiny. Jsme ti všichni nesmírně vděční a tvoje narozeniny jsou pro nás oslavou nejen tebe, ale i nás jako rodiny.
 21. Krásné narozeniny, má milovaná [Jméno]. Při každém tvém ročním období se mi vybaví spousta vzpomínek, které jsme společně vytvořili. Od prvního okamžiku, kdy jsme se setkali, až po všechny dobrodružství, která jsme prožili. Děkuji ti za ty nejlepší chvíle a těším se na to, co nám život přinese dál. Všechno nejlepší, moje lásko.

Doufám, že tyto přání plná lásky a rodinného spojení dodají vaší ženě pocit, jak moc je důležitá a milovaná ve vaší rodině.

Nezáleží na tom, zda zvolíte romantický, vtipný, upřímný nebo inspirativní tón, hlavní je, aby text přání k narozeninám pro vaši ženu bylo oplývající láskou, ohleduplností a úctou k ní a ke vztahu, který spolu sdílíte. Pamatujte, že to nejdůležitější je, aby vaše slova byla upřímná a z vašeho srdce.

Co by určitě neměl obsahovat text přání k narozeninám pro ženu?

Při psaní přání k narozeninám pro ženu je důležité zachovat respekt a ohleduplnost. Existuje několik témat, která by se měla vyhnout, aby se nezranila, a aby byla oslava co nejradostnější. Text přání k narozeninám pro ženu by nikdy neměl zmiňovat toto:

 1. Věk: I když to může být pokusem o humor, mluvit příliš zdůrazněně o věku ženy může být citlivé. Vyhněte se přílišnému zdůrazňování stárnutí.
 2. Vzhled: Nezmiňujte se o změnách vzhledu nebo váze. To může být vnímáno jako urážlivé.
 3. Negativní komentáře: Vyvarujte se jakýmkoli negativním komentářům nebo žertům na účet ženy, například o slabostech, neúspěších nebo nepříjemných zkušenostech.
 4. Citlivá témata: Vyhněte se citlivým tématům, jako jsou rodinné spory, ztráta blízkých, nemoci atd.
 5. Sexualizace: Nevyjadřujte se sexualizujícím způsobem nebo nepřiměřeným způsobem. Přání by mělo být respektující a vhodné.
 6. Neslušné nebo hrubé vtipy: Přání by mělo být vždy vkusné a slušné. Vyvarujte se jakýmkoli hrubým nebo nevhodným vtipům.
 7. Srovnávání s jinými: Neprovádějte srovnávání ženy s jinými lidmi, ať už jde o její věk, úspěchy nebo vzhled.
 8. Nadbytečná kritika: Přání by mělo být pozitivní a povzbudivé. Vyvarujte se jakékoli nadbytečné kritiky nebo upozornění na nedostatky.
 9. Osobní a citlivé informace: Neposkytujte osobní nebo citlivé informace, které by mohly být vnímány jako nevhodné nebo invazivní.
 10. Politika a náboženství: Vyhněte se politickým nebo náboženským tématům, která by mohla vyvolat kontroverzi.

Celkově platí, že když píšete narozeninová přání, měli byste se zaměřit na pozitivní a povzbudivé aspekty. Měla by to být radostná a vřelá zpráva, která vyjadřuje lásku, obdiv a vděk za to, že máte ženu ve svém životě.

Item added to cart.
0 items -
Pinterest
Pinterest
fb-share-icon
Instagram
WhatsApp