Philips Sonicare for kids recenze dětského kartáčku

Bře 26, 2018

Philips Sonicare for kids je součástí  řady sonických kartáčků Philips Sonicare U tohoto kartáčku pro děti uslyšíte nejčastěji : děti to čištění zubů baví! A o to přesně u kartáčku pro děti jde. Philips Sonicare for kids je velmi oblíbeným elektrickým kartáčkem pro děti.

Philips Sonicare for kids HX6322/04

Sparky se stane kamarádem vašeho dítěte při čištění zubů. Je to takový fialový chundelatý plyšák, který provází aplikací Philips Sonicare for Kids. Kartáček je stejně výkonný jako jeho verze kartáčků pro dospěláky. Využívá technologii pulzací s 31 000 kmity za minutu. Kartáček můžou děti využívat i s rovnátky zubů.

Chytrý časovač KidTimer

Philips Sonicare for Kids využívá 2minutový časovač KidTimer. Po dobu 90 dní prodlužuje čas čištění, až dosáhne na standartní 2 minuty, které jsou doporučovány pro čištění zubů. Během těch 2 minut dítě sleduje na obrazovce tabletu nebo mobilu, kde si už zuby vyčistilo a kde je třeba je ještě vyčistit.

Čistící režimy Philips Sonicare for Kids

Čistící režimy jsou dva. Jemný režim je určen mladším dětem do 7 let. Intenzivní program je určen právě děem od 7 let.

Jaký je Philips Sonicare For Kids ?

Pozitiva

 • plusy
 • barevnost
 • čištění je zábava pro děti
 • akustická pochvala

Negativa

 
Ve zkratce, co Philips Sonicare for Kids umí

 • pulzace: 31 000 pulzací za minutu  – stejné jako u kartáčků pro dospělé
 • časovač: KidTimer – 2 min
 • 2 různé velikosti hlavic – od 3 let do 7 let Mini , a od 7 let Standard
 • provoz baterie : 2 týdny
 • 2 čistící režimy – jemný a intenzivní
 • 8 samolepek pro polepení rukojeti
 • propojení bluetooth
 

Jak aplikace funguje?

Aplikaci si stáhnete do telefonu nebo tabletu. Přístroj se sám spáruje s kartáčkem. Samozřejmě musí být v blízkosti. Aplikací provází takový maskot Philips Sonicare jménem Sparky. Vypadá jak malý kulatý fialový plyšák. Samotné číštění probíhá tak, že  na displeji jsou vidět otevřená ústa se zuby a nich různé skvrnky a malé bakterie. Bakterie jsou zase krásně dětsky animované. Vpravo dole jsou jednoduše znázorněny 4 sektory v ústech. Nohoře vlevo, nahoře vpravo, dole vlevo dole vpravo. Dítě tak vidí, na kterou část se má zaměřit.
Jak vaše dítě pohybuje kartáčkem v ústech a čistí zuby, tak přesně to se promítá na obrazovku. Tak vlastně dítě vidí, že si kartáčkem vyčistí skvrnky na zuby a vyžene bakterie. Pokud by dítě vynechalo některé zuby, tak na displeji uvidií, že skvrnky z této čáati úst nezmizely, a vidím, že si tuto čáast nevyčistilo. 
Po dvou minutách čištění zazní legrační zvuk a fialový plšáček bude přešťastný, že má čisté zuby. Po každém čištění plyšáček dostane nějakou odměnu v podobě dárku. Dárek rozbalí a skáče radostí. Dárek může být například nějaké ovoce nebo legrační převlek.

Po čištění zubu maskota může díte nakrmit, převléct, nebo jej zabarvit jinou barvou, zkrátka si i malinko pohraje.

Mimo samotné čištění aplikace zaznamenává, kdy si dítě zuby čistilo. Je to v podobě pěkného animovaného kalendáře, kterému rozumí i dítě. Sluníčko znamená, že si jej ten den čistilo ráno a měsíček zase představuje večer.

Také si můžete nastavit nějaké vlastní ocenění pro dítě, když nevynechá ani jednou čištění zubů. Například, že jej vezmete do cukrárny, když celý měsíc nevynechá ani jednou.

Hlavice kompatibilní s Philips Sonicare for Kids

Dětské hlavice jsou určeny dětem do 12 let věku. Takže do této doby jsou doporučovány jen Philips Sonicare Kids hlavice. To jsou vlastně ty dva druhy, které jsou také dodávany s tělem kartáčku – Philips Sonicare Kids Standard a Philips Sonicare Kids Mini. Prodávány jsou v těchto sestavách.

Tělo kartáčku Philips Sonicare for Kids je kompatibilní se všema hlavicema. Podívejte se na ucelený přehled náhradních hlavic.

HX6034 for Kids MINI
HX6044 for Kids STANDARD

Závěr

Sonický kartáček Philips Sonicare for Kids je špička mezi dětskými kartáčky. Můžeme jen doporučit. Využijete jej skvěle i pro dvě děti. Budou mít jedno tělo kartáčku, ale dvě hlavice. Dětská hlavice je opravdu velmi šetrná k dětským zoubkům a navíc čistí zuby i s rovnátky. Sparkyho si děti velmi oblíbí a večer budou za ním utíkat do koupelny, aby si společně s nim umyli zoubky.