Philips Sonicare EasyClean recenze

Bře 1, 2018

Philips Sonicare EasyClean je elektrický sonický kartáček. Elektrický – funguje na dobíjení akumulátoru. Sonický – čistí zuby pomocí pulzací nebo také jinak řečeno vibracemi. Hlava kartáčku nerotuje.

Philips Sonicare EasyClean je nejzákladnější model řady Philips Sonicare, takže od něj neočekávejte žádné vychytané funkce a výběr režimů. Tento elekrický kartáček poznáte jednoduše tak, že má pouze jedno tlačítko. Ale nenechte se tím zmást, je to kvalitní elektrický kartáček, který svou funkci čištění zubů plní reprezentativně a zodpovědně. Už jen s tou jedinou funkcí se vám změní pohled na ústní hygienu. Mnoho uživatelů vám odsouhlasí, že jedna funkce je dostačující. Možná větší důležitost má hlavice kartáčku. A tu stejně budete muset časem vyměnit, takže si pořídíte takovou, aby vám vyhovovala.

Pozitiva

 • poměr kvalita/cena
 • jednoduché ovládání
 • baterie

Negativa

 • 1 funkce

Ve zkratce, co EasyClean umí:

 • nejjednodušší model od Philips Sonicare
 • jen 1 režim čištění
 • efektivní čištění, jako jiné modely (31000 pulzací/min)
 • intenzita čištění: 1
 • časovač: ANO – po 30 sek a po 2 min
 • osvětlený displej: NE
 • výdrž baterie: až 2 týdny

 

V jakých sadách se Philips EasyClean prodává?

HX6511/50 CENA

rukojeť: 1x EasyClean

hlavice: 1x ProResult Standard

nabíječka: 1xstojánková

barva: bílá

HX6511/35 CENA

rukojeť:  2x EasyClean h

lavice: 2x ProResult Standard

nabíječka: 1xstojánková

barva: bílá

HX6511/33 CENA

rukojeť:  1x EasyClean

hlavice: 2x ProResult Standard, 1x ProResult Mini

nabíječka: 1xstojánková

barva: bílá

Co se týče výkonnosti tohoto sonického kartáčku, tak si vede stejně jako jeho kolegové. Má 31 000 impulsů za minutu. Je to dostatečně efektivní čištění, které si poradí 7x lépe s plakem, než tradiční kartáčky. Tady v tomto parametru nezaostává za ostatními.   Režim čištění má jen jeden, na rozdíl od dalších řad kartáčků. Tento režim či program čištění se jmenuje Easy-Start. Je to vlastně takový program, který slouží pro seznámení s elektrickým kartáček. Během prvních 14 dnů tento sonický kartáček bude pomalu přidávat na intenzitě a po 14 dnech bude na úrovni intenzity, která se už nebude měnit.   Philips Sonicare má jen jednu intenzitu čištění a nemá tlakový senzor.   Časovač je jedna z předností elektrických kartáčků. I Philips Sonicare EasyClean ho má. Po každých 30s vám dá vědět, že je třeba přejít na další místo v ústech. Po 2 minutách se kartáček vypne.   Výdrž baterie kartáčku je až 2 týdny. U některých jiných modelů jsou to až 3 týdny, ale rozhodně Philips Sonicare má výdrž baterie u základního modelu velmi slušnou.

Jakou hlavici k Philips Sonicare EasyClean ?

Základní hlavice, která je nejběžněji dodána v setu je ProResult Standard. Je to typ hlavice pro každodenní čištění zubů. Mizející modrá barva na vláknech vám napoví, že je čas vyměnit hlavici. Výměna hlavice je doporučována po 3 měsících pravidelného užívání.   A dobrá zpráva je, že si můžete k Philips Sonicare EasyClean vybrat kteroukoliv náhradní hlavici. Všechny jsou kompatibilní.   Pokud máte citlivější zuby či dásně, tak náhradní hlavice Sensitive Standard bude pro vás ta pravá. Pokud se potřebujete zbavit zabarvení zubů z káva či čaje, tak náhradní hlavice DiamondClean Standard splní tento účel.

A samozřejmě si můžete zvolit, jestli chcete Standard nebo Mini.  Mezi Stadard a Mini hlavicí je jen jediný rozdíl a to ve velikosti. Takže pokud máte menší ústa nebo se chcete detailněji zaměřit na nedostupné místa v ústech, tak doporučujeme Mini. Mini je také skvělá volba pro mladé uživatele, kteří už jsou staří na dětský kartáček, ale Standard hlavice by byla na ně ještě velká.

Závěr

Philips Sonicare EasyClean je základní verze od Philips Sonicare, ale to vůbec neznamená, že je tím nějak ošizena. Je to základní kartáček s jednou přednastavenou funkcí a intenzitou. Je to opravdu dostačující pro ty, kteří se chtějí pečlivě postarat o chrup a neřešit nastavení kartáčku. Pokud se o rukojet nebudete dělit s někým jiným, který má jiné preference a chcete za nízkou cenu získat kvalitní kartáček, tak zvolte Philips Snicare EasyClean.

Nezapomeňte, že důležitou roli hrají náhradní hlavice a ty si můžete také přizpůsobit podle sebe.

Pokud do elektrického kartáčku chcete investovat málo, ale chcete opravdu kvalitní kartáček, tak Philips Sonicare EasyClean je vaše volba.

Než se definitivně rozhodnete, tak si projděte:

Philips Sonicare HealthyWhite a HealthyWhite + recenze

Philips Sonicare FlexCare recenze

Philips Sonicare FlexCare Platinum recenze

Philips Sonicare DiamondClean recenze