Chytrý zubní kartáček s aplikací je budoucnost

Chytrý kartáček nebo-li smart kartáček je trend nové doby. Tak jako všechno ostatní i elektrický kartáček se stále zdokonaluje, aby lépe a lépe vyhovoval našim potřebám a pečlivě se postaral o naše zuby. Ale aby elektrický kartáček šel opravdu s dobou, tak to musí být smart kartáček nebo-li chytrý kartáček.

Chytrý kartáček je pomocí bluetooth propojen s aplikací ve vašem chytrém telefonu či tabletu. Pomocí aplikace vám zpříjemní denní rutinu mytí zubů, pomůže vylepšit vaší techniku mytí zubů a hlavně posbírá data z každého čištění zubů a zanalyzuje je. Čištění zubů se stane pro děti zábavou a chytrý kartáček jim pomůže ovládnout správnou techniku čištění zubů. Pro děti jsou vyvinuty speciální aplikace s krásným grafickým zpracováním.

Zatím těchto chytrých kartáčků ještě není moc, ale určitě je to směr, kterým se všichni výrobci pomalu vydávají. A tady už jsou ty nejkvalitnější chytré kartáčky, které momentálně najdete na trhu.

Kolibree – chytrý sonický zubní kartáček

Kolibree jsou chytré sonické elektrické kartáčky. Je to novinka na trhu a momentálně je k dostání jeden model a náhradní hlavice k tomu. Kolibree si propojíte pomocí tabletu či chytrého telefonu a můžete si kontrolovat, jak kvalitně se staráte o vaše zuby. Aplikace obsahuje statistiky a doporučení, jak zlepšit techniku čištění chytrým kartáčkem. Pro děti se díky této aplikaci stane čištění zábavnější, protože je to krásně graficky zpracováno.

Braun Oral-B Genius 8000S White zubní kartáček

Oral-B Genius 8000 a 9000 je chytrý kartáček, který velmi efektivně odstraní plak. Na výběr máte z mnoha náhradních hlavic, tak aby sedla právě vám. Velmi praktické cestovní pouzdro a dlouhá výdrž baterie.

K příslušenství tohoto kartáčku patří i držák na mobil, který budete mít na dohled během čištění zubů. Tento chytrý kartáček Vás upozorní na nesprávnou techniku čištění pomocí SmartRingu.

Na konci rukojeti je světelný kroužek, který je nazýván SmartRing. Tento SmartRing analyzuje vaši techniku čištění a pomocí propojení s chytrým telefonem, vám závěr této analýzy dá vědět. SmartRing kartáčku sleduje, jak moc tlačíte na zuby a dásně, sleduje časovač. A především sleduje polohu kartáčku, kde si čistíte zuby a upozorní vás, pokud někde vynecháte..

Pro kartáčky Braun Oral-B je potřeba si stáhnout Oral-B app. Samozřejmě existuje jak pro Apple, tak pro Android. Chytrý kartáček se propojí pomocí bluetooth s vaším telefonem.

 

Philips Sonicare DiamondClean Smart

Chytrý kartáček už má i Philips Sonicare. Je to vlastně momentálně nejlepší elektrický kartáček od Philips Sonicare, který se jmenuje DiamondClean a ten je doplněn o tuto smart funkci.

Pomocí aplikace uvidíte na displeji 3D mapu svých úst a aplikace bude dohlížet na každé místo, aby bylo správně vyčištěno. Chytrý kartáček má umístěny jednotlivé senzory, které předávají zprávu do vašeho zařízení. Stejně tak si aplikace poradá s tlakem, který vyvíjíte při čištění. Upozorní vás, pokud příliš tlačíte na zuby.

Philips Sonicare For Kids

Toto je sonický chytrý kartáček pro děti. Je to skvělá věc, která pro děti udělá čištění zubů zábavou. Interaktivní aplikace naučí děti lepším návykům čištění zubů a díky ní si neopomenou vyčistit zuby. Čištění zubů budou brát více jako zábavu a hru. Elektrický kartáček pro děti je propojen s telefonem pomocí bluetooth. Aplikace je pro děti zábavná, protože tam mají kamaráda jménem Sparkly, který jim pomáhá s čištěním zubů.