Aqua Marina MONSTER paddleboard recenze

Aqua Marina Monster je jeden z nejdelších ( i když nepatří mezi závodní paddleboardy) a nejširších nafukovacích paddleboardů. Je to perfektně stabilní paddleboard, který umí být taky pěkně rychlý. A zajímavá je taky cena, která z tohoto paddleboardu dělá jeden z nejvýhodnějších na trhu. Níže se dovíte , pro koho je Aqua Marina MONSTER určen, kde jej využijete a zda se vyplatí.

Paddleboard Aqua Marina Monster v kostce

 • užití: klidná voda – řeka – moře
 • nosnost: 160kg
 • objem: 347 l
 • rozměry: 365 x 82 x 15 cm
 • váha: 10,8 kg
 • vlastnosti: stabilita, rychlost
Pokud jste úplně nováčkem a vybíráte první paddleboard, tak se podívejte, jak vybrat správný paddleboard, abyste si byli jistí, že Aqua Marina MONSTER je ten pravý.

Paddleboard Aqua Marina Monster recenze

P

PLUSY

 • cena
 • široký, stabilní
 • rychlý
 • velká protiskluzová vrstva
O

MÍNUSY

 • náročnější k nafouknutí
 • nepraktická taška

Popis aqua marina monster

Aqua Marina MONSTER je červeno černý ďábel. Paddleboard má na povrchu vpředu 4 D kroužky na upínací řemínky pro převoz menšího nákladu. V balení také najdete pružná lanka pro tento účel.  Tento model nemá zadní D kroužky pro uchycení sedla. EVA protiskluzové nášlapy s vroubkováním jsou umístěny na rozlehlé ploše prkna, což je zase příjemnější pro stabilitu. Samozřejmě uprostřed  paddleboardu  je úchyt na pevnost prkna. Zespodu  prkna je umístěna jedna stabilizační ploutev.

Komu je aqua marina monster určen?

Někteří prodejci se o tomto prkně vyjadřují, jako o prkně pro zkušené jezdce. Často argumentují tím, že je jen pro zkušené paddleboardisty, protože má jen jednu stabilizační ploutev, ale mohu potvrdit, že začátečníci s ním nemají problém. Tento paddleboard snese na palubě dvě menší děti nebo psa a zavazadlo. Je to určitě vhodné prkno do rodiny, pokud je muž větší váhové kategorie. Tak jej užije sám a krom toho se můžou povozit i členové rodiny. Začátečník ocení šířku prkna, která dodá stabilitu a zkušený jezdec ocení rychlost prkna. Tento paddleboard je opravdu tak široký, že můžete na něm provádět i cvičení.

Co je ještě třeba o Aqua Marina MONSTER vědět?

S tím, jak je tento paddleboard velký také přichází nevýhoda nafukování. Je třeba vyvinou větší úsilí, než u jiných paddleboardů. Je to častá stížnost uživatelů, že je těžké je nafouknout.  Součástí balení je i pumpa, která vám ukáže, kdy tento paddleboard bude dostatečně nafouknut. U Aqua Marina Monster je to 15 PSI. Nafouknutí vám zabere 5-10 minut.

Příslušenství 

Příslušenství k paddleboardu už není tak štědré jako u jiných. Taška je designově pěkná, ale přece jen to není pohodlný batoh, takže pokud jí nesete několik kilometrů, tak se dost zapotíte. Složený paddleboard není v ní rovnoměrně rozložen při přenášení.

Součástí paddleboardu je ruční pumpa s tlakoměrem, lanko na uchycení nákladu na přední část paddleboardu. Lepící set.

Závěr

Doufám, že vám tato Aqua Marina MONSTER recenze byla užitečná. Samozřejmě porovnejte s dalšími prkny, ale koupí tohoto paddleboardu určitě neuděláte chybu.