Aqua Marina Breeze recenze paddleboardu pro děti a ženy

Aqua Marina Breeze je menší paddleboard, který je perfektně funkční pro uživatele, kteří váží do 75 kg. Nosnost má vyšší 95 kg, ale výrobce uvádí, že 75kg je ideál, aby tento paddleboard využil všechny své jízdní vlastnosti. Takže Aqua Marina Breeze recenze bude zajímat především ženy a děti. Na úvod to stačí, tak pojďme se na to podívat.

 Paddleboard Aqua Marina Breeze

 • užití: klidná voda – řeka – moře
 • typ: allround paddleboard
 • nosnost: 95 kg
 • objem: 178 l
 • rozměry: 300 x 75 x 10 cm
 • váha: 8 kg
 • vlastnosti: dobře ovladatelný
Pokud jste úplně nováčkem a vybíráte první paddleboard, tak se podívejte, jak vybrat správný paddleboard, abyste si byli jistí, že Aqua Marina Breeze je ten pravý.

Paddleboard Aqua Marina Breeze recenze

P

PLUSY

 • cena
 • pro menší/lehčí postavy
 • velké množství D háčků
O

MÍNUSY

 • méně tuhý, protože je užší

Popis aqua marina breeze

Breeze je pěkně zeleno-černě zbarvený paddleboard s obrazem mořského koníka. Breeze je určen pro lehčí paddleboardisty, takže tento model užijou ženy či děti. Pro porovnání s mužským modelem je kratší o 65 cm a šířka o 7 cm. Tento model je na povrchu vybaven EVA protiskluzovou vrstvou, takže i začátečníci se cítí bezpečně při prvních jízdách. Paddleboard má na povrchu D kroužky na upínací řemínky, kde můžete bezpečně zajistit nějaký náklad, například batoh atd. Na povrchu uprosted je úchyt pro přenos prkna.  Na spodní části najdete 3 stabilizační ploutve.

Komu je aqua marina breeze určen?

Aqua Marina Breeze je určen pro ženy, děti, začátečníky a pokročilé. Nosnost je do 95 kg.  Ale nejde předpokládat, že prkno bude vhodné pro ženu, která váží například 70kg a zároveň pro muže, který se pohybuje kolem 95 kg. Toto prkno je pro muže této hmotnosti nevhodné, ano unese jej, ale jízdní vlastnosti už nebudou takové, jako mají být a velmi pravděpodobně bude muž jezdit už s větším ponorem. Pro muže je spíše vhodnější Aqua Marina MONSTER.

Co je ještě třeba o Aqua Marina Breeze vědět?

Breeze se nafukuje max 15 PSI. Patří mezi měkké paddleboardy. Je za skvělou, nízkou cenu, ale prkno pro celou rodinu to určitě není.  Opravdu je to spíše dámský či dětský paddleboard. Samozřejmě si jej užije i maminka se svým dítětem.  nafouknutí vám nebude dělat žádné potíže. Na prkně lze pohodlně převážet pejska. Nebojte se, že by drápky prkno poškodily a drsnější povrch pěkně pejska udrží.

Příslušenství 

Pádlo není součástí příslušenství k Aqua Marina Breeze. V krabici, která vám dorazí naleznete batoh, ruční pumpu s tlakoměrem, gumová lanka pro uchycení zavazadel, set pro lepení.

Závěr

Víme, že se stále opakujeme, ale Aqua Marina Breeze paddleboard je vhodný pro lehčí lidi. Například jej krásně využijí puberťáci nebo ženy. Ono totiž se někdy stává, že ta příznivá cena zláká i uživatele, pro které už je prkno příliš slabé, unese jej, ale pohybově to není ideální.